Wydarzenie jest sztuką.

Agencja eventowa

Teambuilding

  • Tworzenie zespołu, który nie tylko wydajniej pracuje, ale staje się grupą chętnie przebywających ze sobą ludzi.
  • Poznawanie siebie- nie tylko w kategoriach słabości i atutów
  • Budowanie wspólnych wspomnień, poczucia i dumy z przynależności do grupy
  • Pobudzenie kreatywności, umiejętności współpracy, wzajemnego uzupełniania się, poczucia odpowiedzialności za wspólne dzieło.
  • Integrowanie zespołu to dla Państwa inwestycja, na której zawsze się zyskuje.
  • Dla nas to pasja.

 

Folklor - aktywnie

Kształtowanie harmonii grupy

Logotypy

Pierwotna skuteczność-myśliwy i szaman businessu

Zdobądź siłę motywacji przez pierwotne techniki wyzwalania wewnętrznego potencjału. Otwórz się na pierwotne umiejętności, uzyskaj wiarę w prawdy przekazywane na licznych szkoleniach. Przekonasz się, że to nie tylko teoria, gdyż tutaj nie słuchasz zasad o skuteczności- tu ich dotykasz.

Strumień życia płynie nieprzerwanie i niezmienne są zasady polowań: albo zdążę stać się dobrym łowcą, albo stanę się zwierzyną, a moją rodzinę(firmę) dopadnie głód. Albo zapewnię obfitość zbiorów, albo...

1-2 Organizm ludzki pozostaje taki sam. Nowoczesne badania zalecają wzmocnienie naszej struktury zaczynając od fundamentów, czyli powrót do początku gatunku- do technik najstarszych, najbardziej szczerych i skutecznych.

3-4 Szaman i kształcenie technik Rainmakera: Poprzez naukę rytmów szamańskich- rytmicznych spełnień pomyślności, rytmów relaksacyjnych- uczymy się jak przełamać blokady i zwiększyć własną Moc.

5-6 Kategoria „ja”-kategoria „skutek” i aktywacja przebudzenia: Ta część treningu opiera się na tworzeniu wspólnej energii z instrumentem. Zestrojenie- to ważny aspekt Marketingu- jeśli nie odczuję całym sobą potrzeb, intencji, skrytych zastrzeżeń klienta, wrócę z polowania bez „zwierzyny” i nikt nie będzie słuchał moich wymówek.

Każdy więc uczestnik mając do dyspozycji olbrzymi bęben musi dostroić się do wielkiej membrany. Jeśli zniesie własne zahamowania, wyeliminuje lęk, a także uruchomi pokłady empatii- uda mu złączyć organizm z instrumentem. Uczymy się jak dostrojenie własnego "ja" wpływa na realny skutek. Efekt zawsze jest rozpoznawalny.

7 Wielopłaszczyznowe odbieranie komunikatów: Poprzez kąpiel w saunie dźwięku(uczestnik w pozycji embrionalnej znajduje się wewnątrz wielkiego bębna) uczymy się słuchać całym ciałem(rytmy grane przez uczestników na membranie posiadają ściśle moderowany scenariusz i głośność)- otrzymujemy somatyczny dowód, że verbum to zbyt mało i większość intencji i przekazu człowieka (tu: klienta) możemy odczytać poprzez jego gesty, mimikę, sposób zachowania. Przeżycie takie daje niezwykle mocny argument, by z pełnym przekonaniem zainwestować w tę umiejętność

8 Szaman i harmonia grupy- tworzenie struktur wspólnych pomysłów- ćwiczenia moderowane słowem i dźwiękiem. Szaman nie żyje w samotności- jego społecznością jest plemię- dlatego uznaje rolę i udział społeczności w tworzeniu dobrobytu zachowuje też twórcze proporcje relacji „moc osobista i ranga w pracy z ludźmi”. Relacje takie ćwiczymy poprzez archetypowe dzielenie ról na poszczególnych instrumentach(również melodycznych „skamienielinach”) i grupowe podejmowanie się wyzwań.

Projekty outdoorowe

Treningi działania w grupie

Warsztaty bębniarskie