Wydarzenie jest sztuką.

Agencja eventowa

Atrakcje bezprecedensowe

  • Odkrywcze propozycje
  • Niepowtarzalne projekty
  • Aranżujemy je indywidualnie dla każdego klienta.
  • Wykonawcy, których reprezentujemy są twórcami jedynych w swoim rodzaju wydarzeń artystycznych i interaktywnych na świecie.
  • Wszystko w ekskluzywnym anturażu i w atmosferze szampańskiej zabawy.

 

Fluodrums i magia bębnów

Jedyne na świecie bębny będące formą grających reflektorów, świecące feerią barw. Siła światła pozwala nadać kolor „tańczącej” na membranie wodzie podkreślając dynamikę żywiołu rytmu i tworząc efekt tańczących w rytm muzyki fontann. Fluo- ornamenty bębnów i body painting muzyków przenosi widza w odrealniony bajkowy świat.

Największy Bęben Świata

Największy Bęben Świata to gigantyczny instrument o średnicy membrany 10 metrów. Bęben daje możliwość grania wspólnotowego-integracyjnego-dookoła niego może swobodnie grać jednocześnie ponad 100 osób. Maksymalna Ilość to 296 osób grających wokół membrany.

Jest uhonorowany podwójnym Rekordem Guinnessa. Był atrakcją wielu festiwali w Polsce, Niemczech, Zjedn. Emiratach Arabskich, Norwegii.

Koncert na Ścianie

Koncert na Ścianie- Jest jedynym show na świecie, gdzie scena obraca się o 90 stopni i całość stwarza wrażenie jakby grawitacja działała "w bok". Muzycy grają wbrew prawu grawitacji, stojąc na pionowej ścianie wykonując arcyniebezpieczny pełnowymiarowy pionowy koncert. 

Dorobek Koncertu na Ścianie to ponad 200 koncertów m. in. w Polsce, Niemczech, Rumunii, w Zjedn. Emiratach Arabskich. Sceną dla Koncertu na Ścianie stało się wiele cennych wliczonych do Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO budynków. 

Siła orientu – Hinode Drums

Oryginalne stroje, piękne makijaże , wielkie bębny i ich basowe brzmienie ,wspaniała muzyka kreowana przez charyzmatycznych perkusistów przeniesie Cię do kraju wiśni – Japonii.

Poczuj Siłę Orientu Hinode Drums – rytmicznego katharsis!

Twój produkt gra

Koncert na artykułach klienta popis gry na wykonanych na zlecenie materiałach związanych z działalnością klienta. Z artykułu tworzymy pełnowymiarowy(parę oktaw) nastrojony w skali chromatycznej instrument melodyczny. Daje to duże możliwości wykonawcze i tworzy atmosferę absolutnej niezwykłości.

To rodzaj oryginalnej prezentacji i promocji produktu, jak również integracja zaproszonych gości z artykułami firmy- mogą zobaczyć je w innym świetle, z innymi zadaniami, z którymi też fantastycznie sobie „radzą”. Koncert ten przesuwa podmiotowość dla uwagi widzów- głównym bohaterem nie jest tu osoba muzyka, lecz nasz niezwykły- jedyny taki na świecie- instrument. Artykuł przedstawiamy jako gwiazdę wieczoru - głównego bohatera naszego koncertu. Na nim skupiają się uwaga i brawa publiczności.

Pod dachami Paryża- piosenka francuska

Być może zastanawiali się Państwo, skąd w Polsce tak duża popularność muzyki francuskiej? Być może romantyzm nadwiślański jest bliski temu znad Sekwany? Iza Kowalewska roztacza czar radości i smutku, miłości, zazdrości i rozpaczy, sympatii do Edith Piaf, Charlesa Aznavoura, Mireille Mathieu, Joe Dassina… Francuski klimat splata się tu z polskimi słowami i… skrywa się „Pod dachami Paryża"

Afryka

Artyści tańca i akrobacji

Ognie